Tapetování

Tapetářské práce všeho druhu

Po období jednobarevných stěn se ke slovu znovu hlásí různé druhy tapet. Nějaký čas to vypadalo, že tapety a tapetování upadnou v zapomnění. Moderní tapety mají na rozdíl od svých jednovrstvých papírových předchůdkyň několik výhod.

Zdvojením vrstvy se zkvalitnily jejich užitné vlastnosti a hlavně se změnil jejich vzhled. Plastické vzory a fascinující barevnost přinášejí nové možnosti výtvarného pojetí interiéru. Nejen vyšší kvalitu, ale také širší uplatnění. Právě tohle s sebou do tapetování přinesly dvouvrstvé tapety. Jejich podklad je buď z papíru, polyetylénové pěny, nebo vláknité buničiny. Pěna i buničina posunuly kvalitu tapet výrazně dopředu.

 

Zvýšila tvarová stálost tapet a při lepení se nesrážejí. Výborně tlumí hluk a dokáží překrýt i drobné trhliny na stěně. Vzory jsou v dnešní době opravdu pestré a kreativitě se mez neklade. Jsou vhodné do všech pokojů a kanceláří. Nejvíce doporučujeme tapetovat dětský pokoj, správně vybrat tapetu a následně můžete stimulovat náladu svých dětí. Nebo je nenásilně posouvat směrem, kterým byste chtěli, aby se vaše dítě vyvíjelo. Protože motivů, obrázků, barev a variant tapet je nepřeberné množství.

Kontaktujte nás Kalkulace ceny