Tapetování stěny

 

Speciální zakázka na tapetování jedné stěny za použití zákazníkovi připravené designovové tapety. Před samotným tapetováním  jsme museli stěnu nejprve penetrovat. Zpevnit podklad a zabránit tak po nanešení lepidla k pozdějšímu utržení malby pod tapetou. Prostor, na který jsme nalepili tapetu jsme nejprve přesně zaměřili. Následně jsme pečlivě nařezali tapety. Potom už následovalo detailní lepení. Mohli bychom to nazvat hodinářskou prací. Jeden kus přesně na druhý, aby nebyla nikde vidět ani sebemenší skulinka prosvítající zdi, a aby výsledný efekt tvořil perfektní obrazec.

 

Pokud byste hledali nejefektivnější návod, jak nejlépe nalepit tapety, tak vám rádi poradíme. Jak vidíte na obrázcích, při takovéto obtížnosti je nejlépe pracovat ve dvou lidech. Jednak nechcete poškodit luxusní tapetu, ale potřebujete přesně navazovat jeden díl na druhý. Podívejte, jak nápad v podobě netradiční tapety dokáže skvěle oživit váš interiér.

Co je dobré vědět, než se pustíte do tapetování? Výrazné a netradiční vzory na tapetách vás mohou velice rychle omrzet a dokonce vás můžou začít rušit. Pokud chcete něco extravagantního, nalepte po vzoru naší práce takovou tapetu jen na jednu stěnu nebo její část. Tapeta také dobře působí v kontrastu s kvalitní malbou a nebo vhodně zvoleným nábytkem. Jestli se chystáte tapetovat pokoj, musíte v každém případě začít důkladnou přípravou stěn.

Pokud chcete práci svěřit profesionálům, budeme rádi, pokud se obrátíte na nás. Neprovádíme jen velké zakázky, ale i jedna stěna je pro nás zakázkou. A vaše spokojenost naší vizitkou.