Malování pokojů

Profesionální malování pokojů se zárukou.

Malování pokojů a interiérů se při použití kvalitní barvy moderní malířské techniky může proměnit jednoduše řečeno v báseň. Ráno k vám dorazíme, pokud bude potřeba sestěhujeme nábytek, který následně přikryjeme fóliemi spolu s podlahami. A už večer můžete u sklenky vína, v uklizeném bytě se sněhově bílými nebo nově barevnými  stěnami, obdivovat naši práci.

 

Malování interiérů, ať už se jedná o malování pokojů, malování bytu nebo vymalování kanceláří, provádíme barvami českých a zahraničních výrobců. Používáme nejmodernější malířské potřeby. Naši malíři pokojů zvládají  klasické i nové malířské techniky, včetně těch nejnáročnějších, jako jsou například fresky nebo úprava interiérů v antickém stylu. Vždy záleží na charakteru vnitřních prostor, sytosti odstínu a na finančních možnostech zákazníka. Naši malíři vám pomohou zorientovat se v současné nabídce a společně s vámi vyberou nejvhodnější řešení.

Pokud si na výběr barev netroufáte, protože nedokážete odhadnout, jaké použít nebo které by se nejlépe hodily, poraďte se s námi. Rádi se podělíme o zkušenosti. Naši profesionální malíři mají za léta praxe, vhodné kombinace v krvi a dokážou barvy opravdu vkusně sladit. Skvělým pomocníkem vám může být inspirativní simulátor barevných kombinací, který naleznete na našem blogu například v článku “Jak vymalovat dětský pokoj“. Obecně se doporučuje k malování pokojů a interiérů vybírat barvy podle zásad čínského učení feng-šuej. To pojednává o použití barev tak, aby přinášely člověku radost, duševní rovnováhu a užitek. 

Ať už ale zvolíte jakýkoli způsob dekorace, vždy je potřeba si uvědomit, že každý povrch vypadá 100%, jen když se dokonale vyhladí. Stačí se podívat na tu samou malbu na rovném povrchu, nebo na nedokonale vyhlazených omítkách. Stěny ještě většinou hyzdí drobné trhliny a nerovnosti. Vždy je proto lepší nejdříve provést důkladné vyhlazení podkladu. Někteří malíři nad tím mávnou rukou a prohlásí, že barva to zakryje. My však volíme profesionální přístup, a proto se nemusíte bát, že bychom odvedli nějaké polovičaté řešení. Jsme zde od toho, abychom Vám navrhli možná řešení oprav postižených míst. Provádíme i zednické práce.

 

      Aplikace:

  • sestěhování nábytku a zařizovacích předmětů
  • přikrytí nábytků a podlah fóliemi, které slepíme krepovými lepenkami
  • odstranění nepotřebných hmoždinek, skobiček ze stěn, oškrábání nesoudržných částí staré malby, dle potřeby i celoplošně, event. stržení tapet
  • aplikace jednonásobného penetračního nátěru
  • provedení drobných oprav povrchů, akrylování spár a rohů
  • aplikace štuků, event. jemnějších keraštuků, nebo nejjemnější sádrové stěrky, či šlechtěné omítky
  • aplikace jednonásobného penetračního nátěru
  • aplikace dvojnásobné malby bíle, nebo tónované, po prvním nátěru odizolujeme případné kouřové či proteklé skvrny
  • odstranění lepenek a fólií, hrubý úklid ( uvedení prostor do původního stavu), eventuelně komplexní úklid včetně mytí oken
  • odklizení vzniklých odpadů
Kontaktujte nás Kalkulace ceny